Overzicht regio’s


Regio’s Auxilia weergeven op een grotere kaart

We zijn actief in 15 regio’s verspreid door heel Vlaanderen. Wil je les of heb je interesse om vrijwilliger te worden? Contacteer de regio in de buurt van jouw woonplaats.

Regio Antwerpen-centrum

Monique Hoste | monique.hoste@auxilia-vlaanderen.be | 03 827 01 55
Marjolijn Van Lith| marjolijn.vanlith@auxilia-vlaanderen.be | 0473 88 41 44
Roland Van Gijsel |roland.vangijsel@auxilia-vlaanderen.be | 0498 15 67 09
Francine Van de Voorde | francine.vandevoorde@auxilia-vlaanderen.be |
0479 87 51 11

Regio Antwerpen-noord
Coördinator Hilde Lambeir | auxilia.noord@gmail.com | 0476 38 54 61
Christel Bosmans | auxilia.noord@gmail.com | 0496 89 54 94

Regio Lier
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41

Regio Mechelen
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41

Regio Turnhout
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41

Regio Limburg
Secretariaat 03 226 25 41
Coördinator Wim Peters | fam.peters@skynet.be
Josée Machiels | josee.machiels@telenet.be

Regio Gent
Coördinator Christine Van Haver | christine.vanhaver@auxilia-vlaanderen.be |
0478 83 03 93

Regio Waasland
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41

Regio Hageland
Coördinator José Adams | jose.adams@telenet.be | 016 58 04 58
Kwirien Joly | kwirien.joly@telenet.be | 0485 80 28 21

Regio Aalst
Coördinator Nadia Van Damme | auxilia.regioaalst@gmail.com | 0473 68 57 76
Nele Decelle | auxilia.regioaalst@gmail.com | 0486 58 40 63

Regio Leuven
Coördinator Hubert Verbeke | auxilialeuven@gmail.com | 0478 65 25 29
Janine Van Espen | auxilialeuven@gmail.com | 02 759 78 62
Mady Van Cauteren | auxilialeuven@gmail.com | 016 22 99 81
Hilda Deketelaere | auxilialeuven@gmail.com | 016 48 80 80
Lydia Dewispelaere | auxilialeuven@gmail.com | 016 40 19 68

Regio Brugge/Oostende
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41

Regio Diksmuide
Ann Deruytter | ann@ha-kwarts.be | 051 50 03 25
Klaas Dewulf | klaas.dewulf1@telenet.be | 0498 11 55 94

Regio Ieper/Roeselare
Coördinator Roos Dedulle | rdedulle@hotmail.com | 0499 24 54 71

Regio Kortrijk
Annemie Verstaen | amieverstaen@hotmail.com | 09 388 95 93
René Allegaert | allegaert.rene@telenet.be | 056 71 95 28
Greet Roobroeck | greet77_249@yahoo.com | 0471 64 89 16