Overzicht regio’s

We zijn actief in 15 regio’s verspreid door heel Vlaanderen. Wil je begeleiding of heb je interesse om vrijwilliger te worden? Contacteer de regio in de buurt van jouw woonplaats.

Regio Antwerpen-centrum
Coördinator Leen Lagae | leenlagae@hotmail.com | 0476 35 86 54
Diane De Clercq | diane.de.clercq@skynet.be | 0486 07 39 87

Regio Antwerpen-Noord
Coördinator Kristel Bosmans | auxilia.noord@gmail.com | 0496 89 54 94

Regio Lier
Coördinator Hilde Lambeir | hilde.lambeir@telenet.be | 0476 38 54 61

Regio Mechelen
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 0476 38 54 61 (Hilde L.)

Regio Turnhout
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 0476 38 54 61 (Hilde L.)

Regio Limburg
Secretariaat 03 226 25 41Coördinator Wim Peters | fam.peters@skynet.be
Josée Machiels | josee.machiels@telenet.be

Regio Gent
Coördinator Christine Van Haver | christine.vanhaver@auxilia-vlaanderen.be |
0478 83 03 93

Regio Waasland
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41
Lieve Schueremans | lieveschueremans55@gmail.com | 0478 25 91 50

Regio Hageland
Coördinator Paul Reynders | hageland@auxilia-vlaanderen.be | 016 23 74 86
José Adams | jose.adams@telenet.be | 016 58 04 58
Eliane Vansieleghem | eliane.vansieleghem@skynet.be | 0479 93 45 71
Peter De Cock | hageland@auxilia-vlaanderen.be | 0473 96 04 84

Regio Aalst
Momenteel niet actief.
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41

Regio Leuven
Coördinator Hubert Verbeke | auxilialeuven@gmail.com | 0478 65 25 29
Janine Van Espen | auxilialeuven@gmail.com | 02 759 78 62
Mady Van Cauteren | auxilialeuven@gmail.com | 016 22 99 81
Lydia Dewispelaere | auxilialeuven@gmail.com | 016 40 19 68
Joske Indesteege | auxilialeuven@gmail.com | 016 50 90 81

Regio Brugge/Oostende
Momenteel niet actief.
Secretariaat | info@auxilia-vlaanderen.be | 03 226 25 41

Regio Ieper/Roeselare
Roos Dedulle | rdedulle@hotmail.com | 0499 24 54 71

Regio Kortrijk-Zulte-Waregem
Annemie Verstaen | amieverstaen@hotmail.com | 0485 14 40 20
Greet Roobroeck | greet77_249@yahoo.com | 0471 64 89 16

Regio Diksmuide
Momenteel niet actief.